Оренда яхти в Одесі

 

Бажаєте влаштувати романтичну прогулянку або веселу вечірку на парусній яхті з друзями? Зняти напрокат катер та здійснити морську прогулянку з риболовлею і купанням у відкритому морі?

 

Забронювати яхту для дівочоі вечірки, весільной фотосесіі або корпоратива? Влаштувати собі оглядову морську екскурсію в Одесі? Хочете зробити сюрприз або пропозицію руки та серця на вітрильній яхті? Оренда яхт і катеров в Одесі ідеально підходить для всіх цих випадків.

 

Візьміть напрокат яхту та подаруйте собі відчуття безкрайніх водних просторів, теплого бризу, чистої освіжаючої морської води, свободи і безтурботності.

 

На нашому сайті Ви знайдете вітрильні яхти і парусні яхти - катамарани, які можна орендувати в Одесі за найкращими цінами 2023 ріку.

Як орендувати яхту чи катамаран в Одесі?

 

Ви вирішили зняти яхту для морської прогулянки. Спочатку потрібно визначитися, яке саме судно із запропонованих на нашому сайті найбільше підходить для вашого запланованого заходу. Кращий варіант при бронюванні яхти - це домовитися на попередній перегляд в яхт-клубі в Відраді того водного судна, що вам сподобалося. Ви зможете оглянути обрану яхту або катамаран, піднятися на борт, оцінити розміри та комфортабельність прогулянкового судна, яке плануєте орендувати.

 

Після перегляду необхідно обумовити дату, час початку та тривалість запланованого відпочинку на воді. Враховуйте, що у вихідні дні розклад, як правило, щільний і продовжити оренду яхти швидше за все не вдасться. Обов'язково зверніть увагу на місткість вибраного судна. Не варто запрошувати більше гостей, ніж обраний плавзасіб може комфортно та безпечно розмістити у себе на борту.

 

Щоб забронювати яхту або вітрильний катамаран необхідно внести передоплату у розмірі вартості однієї години оренди. Важливий момент, всім гостям правильно буде нагадати, що прибути на борт замовленого судна необхідно без запізнень, до планованого часу відплиття. Ми регулярно спостерігаємо, як гість, що спізнюється, псує настрій і собі і своїм друзям, які замість довгоочікуваної морської прогулянки змушені чекати друзів які затримуються, сидячи на яхті біля причалу.

 

Коли організовують свято, особливо на катамарані, то часто замовляють живу музику, прикрашають судно повітряними кулями, стрічками, плакатами з побажаннями. Щодо частування, ми рекомендуємо їх замовляти вже готові, з доставкою на борт до відплиття і не витрачати свій час на приготування їжі під час морської подорожі.

 

Компанія sailtour.odessa.ua бажає вам приємної прогулянки та робить все можливе та неможливе, щоб відпочинок на яхті запам'ятався вам надовго та лише з кращого боку.